• Yüz Tüyleri İçin Lazer Epilasyon

  Lazer Epilasyon

  Yüz İçin

 • Bacak İçin Lazer Epilasyon

  Lazer Epilasyon

  Bacak Bölgesi

 • Bikini Bölgesi İçin Lazer Epilasyon

  Bikini Bölgesi

  Lazer Epilasyonu

 • Koltukaltı Tüyleri İçin Lazer Epilasyon

  Koltukaltı Lazer

  Epilasyonu

 • Lazerle Dövme Sildirme Ankara

  LazerleDövme Sildirme

  Ankara'da Hizmetinizde

 • Estetik Dolgu

  Estetik Dolgu

  Gençleştirir

 • Kimyasal Peeling

  Kimyasal Peeling

  Yeni Bir Cilt

Yüz Bölgesi Tüyleri İçin Lazer Epilasyon

Yüzümüzde bulunan tüylerden kurtulmanın yolu...

Lazer Epilasyon Yüz Tüyleri
Koltukaltı Tüyleri İçin Lazer Epilasyon

Koltuk altı tüyleri bizleri rahatsız eden...

Ankara Lazer Epilasyon Koltukaltı Tüyleri
Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

Bikini ve genital bölge tüyleri, rahatsız edici olabilir...

Bikini Bölümü Lazer Epilasyon Ankara
Bacak Tüyleri İçin Lazer Epilasyon

Daha çok kadınlar için tercih edilen epilasyon bölgesidir...

Bacak Tüyleri İçin Lazer Epilasyon
Lazerle Dövme Sildirme İşlemi

"Dövmemi sildirmek istiyorum" diyenlere lazerle...

Lazerle Dövme Sildirme Ankara

Lazer Epilasyon Ankara

GENEL YAZILAR

 

Lazerle Dövme Sildirme

Lazerle Dövme Silme işleminde birkaç yöntem bulunmaktadır. En fazla kullanılan yöntemlerden birisi de Q Switch lazerdir. Bu lazer ile dövme silme işlemi sırasında, dövme türünüz ne olursa olsun, hiçbir yaralanma ve dövme silme işlemi sonucunda, enfeksiyon kapma riski bulunmamaktadır. Kullanılan yöntem nedeniyle, ayrıca bir leke ya da iz kalması durumuna hiçbir şekilde rastlanmamıştır.

Dövme silme işlemi sırasında yalnızca, dövmenin bulunduğu bölge ve yalnızca dövme izlerine uygulanacağı için, cildinizin diğer bölgelerinde herhangi bir tahriş ya da yan etki görülmeyecektir. Yapılan işlem birkaç dakika içerisinde bitecektir.

Uygulama sırasında, ölü hücrelerinizi yenilemeye yarayacak kollajen de tetikleneceğinden, lazerle dövme silme işlemi sonrasında, cildiniz daha genç ve güzel görünüme kavuşacaktır.

Lazerle dövme sildirme işlemini zorlaştıran ya da etkileyen faktörler de elbette bulunmaktadır. Çok kolay bir işlem olarak size lanse etmek, çok da dürüst bir davranış olmayacaktır.

Dövmenin cilt altındaki derinliği, kullanılan renklerin koyuluğu ya da açıklığı ve hatta kullanılan renklerin çeşitliliği, elbette ki ten renklerimiz, lazerle dövme silme işlemini uzatabilecek ve zorlaştıracak unsurlardır. Çünkü dövme lazerle silineceğinden, ışığın etkisi de derinizin altına inen dövmenin derinliği kadar etkili olabilecektir. Dolayısıyla, bu tür derin yapılmış dövmeler sırasında, seans süreleri ve tekrarlamaları uzamaktadır.

Dövme silme işlemi için önemli olan diğer bir etmen de dövmenin bulunduğu alandır.

Örneğin; boyun bölgenizde ya da yüzünüzde olan dövmeler çok daha rahat temizlernerek silinebilmektedir. Çünkü yüz ya da boyun bölgelerinde çok daha güçlü bir enerji ışığıyla çalışılabilmektedir. Zira bu bölgeler çok daha hızlı iyileşme özelliğine sahiptir.

Lazerle dövme sildirme işlemi aslında çok basit bir mantığı dayanmaktadır. Şöyle ki; lazerle verilen ışık derinin altında bulunan mürekkebe tuttuğumuzda, dövme mürekkebi ufak ufak parçalara bölünmek suretiyle dağılmaya başlayacaktır. Sonrasında ise kendi bağışıklık sisteminizin çalışması ile birlikte, dövme olan bölgeden ayrılarak gidecektir.

Bilinmesi gereken şey; lazerli dövme silme işleminin sabır gerektiren bir işlem olduğudur. Çünkü hiçbir dövme, tek seanslık bir işlemle silinmemektedir. Seans sayısı uzadıkça, dövmenin vücuttan atılması o kadar hızlı olacaktır.

Dövme silme işlemi anestezi gerektiren bir işlem değildir. Lazerle dövme silme seansları genel olarak 3 ila 4 hafta arasında olmaktadır. Bu seansların uzunluğu ise, dövmenizin durumuna ve türüne göre değişiklik göstererek devam etmektedir.

Lazerle dövme silme işlemi ile ilgili olarak yandaki formu doldurarak, bize soru ve sorunlarınızı ulaştırabilir, fyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Ankara

+90 312 418 19 64

Kennedy Caddesi 23 / 1 Kavaklıdere / ANKARA

 

İletişim Formu

Adres

Kennedy Caddesi 23 / 1 Kavaklıdere / ANKARA

Telefon

+90 312 418 19 64

Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

     
    Web sitesinde bahsedilen konular, tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır.
    Bu Web Sitesi Ümit DEĞERLİ 0541 903 15 08 Tarafından Hazırlanmıştır.
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp